CreativeAgency

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

Marka B-Wise powstała, aby wspierać rozwój biznesu, planując każdy etap procesu z uwzględnieniem panujących warunków rynkowych.

Naszą specjalizacją jest doradztwo, budowanie wizerunku oraz tworzenie programów rozwojowych dla kancelarii prawnych.

Posiadamy szerokie doświadczenie we współpracy z rynkiem prawniczym, dla którego prowadzimy projekty doradczo-szkoleniowe, które mają na celu rozwój, wyjście na nowe rynki oraz budowanie marki kancelarii.

Naszą misją jest działanie wg zasady business-wise, czyli:

  • działamy w taki sposób, aby kancelarie prawne mogły skutecznie się rozwijać i przynosić oczekiwane efekty;
  • postępujemy zgodnie zasadami etyki biznesowej i z uwzględnieniem partnerów w biznesie;
  • wytyczamy jasno cele i konsekwentnie je osiągamy.

Do każdego nowego projektu podchodzimy indywidualnie, rzetelnie analizując potrzeby oraz uwarunkowania rynkowe przed etapem wdrożenia.

 

 

BDM

Kancelaria nie jest w stanie utrzymać się na rynku bez nowych Klientów i obecnie jest to kluczowa umiejętność każdego prawnika. Rynek usług prawniczych bardzo mocno ewaluował. Dzisiejszy biznes prowadzony jest równocześnie w świecie rzeczywistym jak i w social mediach. Dlatego tak ważne jest to, aby prawnik był tam, gdzie jest jego Klient.

Celem jest doprowadzenie do sytuacji, w której Klienci kancelarii będą z branż czy specjalizacji, które są w kręgu jej zainteresowania. To zapewni stabilny rozwój finansowy i osobowy kancelarii . Aby to się dokonało, potrzebne są do tego trzy kluczowe elementy : strategia, umiejętności sprzedażowe oraz konsekwencja.